Lev Šimák - V noci svatojánské

Olej na plátně, 46x34 cm. Signováno vlevo dole Lev 69. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1896 - 1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150.000 Kč.

33919. V noci svatojánské
Dražba ukončena:27.06.2019 18:08:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 300 Kč