Lev Šimák - U zámku v Brandýse nad Labem

Litografie, 23x37 cm, signováno vpravo dole Lev Šimák, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1896 - 1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150.000 Kč.

11173. U zámku v Brandýse nad Labem
Dražba ukončena:14.06.2017 20:51:25
Vyvolávací cena:100 Kč
vydraženo za:700 Kč