Lev Šimák - Těžební věž

Olej na kartonu, 42x57 cm. Signováno vlevo dole Lev 40. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem Csc.

o autorovi: 1896 - 1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
87965. Těžební věž
Dražba ukončena:15.12.2022 23:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč