Lev Šimák - Tance

Akvarel, 29x41 cm. Signováno vpravo dole Lev 48. Rám, pasparta, sklo. Rám poškozen, pasparta zaprášená.

o autorovi: 1896 - 1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150.000 Kč.

20416. Tance
Dražba ukončena:31.05.2018 18:22:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 300 Kč