Lev Šimák - Stromy u cesty

Akvarel, 29x42 cm. Signováno vpravo dole Lev 37. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1896 - 1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150.000 Kč.

300934. Stromy u cesty
Dražba ukončena:21.09.2019 20:23:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 300 Kč