Lev Šimák - Portrét ženy

Olej na plátně, 70x53 cm. Signováno vpravo dole Lev. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150.000 Kč.

69901. Portrét ženy
Dražba ukončena:15.12.2021 20:58:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč