Lev Šimák - Parthenon

Akvarel, 27x43 cm, signováno vlevo dole Lev 34, paspartováno, zaskleno.

o autorovi: 1896 - 1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150.000 Kč.

10041. Parthenon
Dražba ukončena:26.04.2017 22:07:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč