Lev Šimák - Motýli

Akvarel, 53x36 cm. Signováno vpravo dole Lev 57. Rám, sklo.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1896 - 1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
98689. Motýli
Dražba ukončena:09.07.2023 20:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč