Lev Šimák - Motýl

Akvarel, 30x44 cm. Signováno vpravo dole Lev 44. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 44 cm

o autorovi: 1896 - 1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150.000 Kč.

72841. Motýl
Dražba ukončena:23.02.2022 21:55:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč