Lev Šimák - Kraj vsi

Olej na kartonu, 41x55 cm. Signováno vpravo dole Lev 30. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem Csc.

o autorovi: 1896 - 1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
87828. Kraj vsi
Dražba ukončena:15.12.2022 20:54:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč