Lev Šimák - Hradčany z Chotkových sadů

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Lev 77. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150.000 Kč.

58491. Hradčany z Chotkových sadů
Dražba ukončena:28.04.2021 20:53:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč