Lev Šimák - Československý pavilon 1960

Kombinovaná technika, 28x40 cm. Signováno vpravo dole Lev Šimák. Rám, pasparta.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150.000 Kč.

26470. Československý pavilon 1960
Dražba ukončena:16.01.2019 21:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (12.01.2019 21:31:30) 3270
500 Kč 20.12.2018 11:46:13 831