Lev Šimák - Tančící

Akvarel na papíře, 29x42,5 cm, signováno vlevo dole Lev 37, rám, pasparta, zaskleno.

1896, Všestudy
Žák pražské akademie (prof. Pirner, Brömse a Thiele). Studijně procestoval Německo a Francii. Velkého uznání se dostalo zejména jeho krajinářským akvarelům. Hojně vystavoval především na našem území.

Pozn.: Rám poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

6551. Tančící
Dražba ukončena:01.12.2016 18:26:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč