Lev Šimák - Při práci

Olej na plátně, 51x65 cm, signováno vlevo dole Lev, rám.

1896, Všestudy
Žák pražské akademie (prof. Pirner, Brömse a Thiele). Studijně procestoval Německo a Francii. Velkého uznání se dostalo zejména jeho krajinářským akvarelům. Hojně vystavoval především na našem území.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

6530. Při práci
Dražba ukončena:01.12.2016 18:05:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč