Lev Šimák - Pohled do údolí

Akvarel na papíře, 30x43 cm, signováno vpravo dole Lev 49, rám, zaskleno.

1896, Všestudy
Žák pražské akademie (prof. Pirner, Brömse a Thiele). Studijně procestoval Německo a Francii. Velkého uznání se dostalo zejména jeho krajinářským akvarelům. Hojně vystavoval především na našem území.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

6552. Pohled do údolí
Dražba ukončena:01.12.2016 18:27:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 100 Kč