Lev Šimák - Hrnek s rohlíkem

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 16,5x20 cm, monogramováno vpravo dole LŠ, rám.

1896, Všestudy
Žák pražské akademie (prof. Pirner, Brömse a Thiele). Studijně procestoval Německo a Francii. Velkého uznání se dostalo zejména jeho krajinářským akvarelům. Hojně vystavoval především na našem území.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

6816. Hrnek s rohlíkem
Dražba ukončena:30.11.2016 21:51:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč