Leoš Soběský - Vesnička u skal

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Leoš Soběský. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904, Česká Olešná

22711. Vesnička u skal
Dražba ukončena:27.09.2018 20:20:16
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 27.09.2018 20:15:16 4362
700 Kč 11.09.2018 22:17:26 766