Olej na plátně, 46x66 cm. Signováno vpravo dole Leoš Kubíček. Rám.
Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.
o autorovi: 1890 - 1972
Narodil se ve Zlatině nad Zdobnicí. Nejdříve se vyučil řezbářem, poté studoval v Mnichově na umělecko průmyslové škole a v Praze u prof. Myslbeka na AVU. Studijní cestu podnikl do Itálie, kde dokončil svá studia na sochařské akademii. Věnoval se sochařství, řezbářství a malbě.