Olej na plátně, 75x100 cm. Signováno vpravo dole L. Stephan 887. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Restaurováno. Pozdejší ateliérová signatura.
Nejdelší strana: 111 cm
o autorovi: 1826 – 1890
Český malíř a soukromý učitel malby, vystudoval pražskou Akademii (figurální malbu a krajinomalbu), studoval i v Düsseldorfu a v Mnichově. Maloval romantické a pitoreskní krajiny, byl členem Jednoty umělců výtvarných, Krasoumné jednoty a Umělecké besedy.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč