Leopold Stephan - Romantická krajina

Olej na plátně, 75x100 cm. Signováno vpravo dole L. Stephan 887. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Restaurováno. Pozdejší ateliérová signatura.

Nejdelší strana: 111 cm

o autorovi: 1826 – 1890
Český malíř a soukromý učitel malby, vystudoval pražskou Akademii (figurální malbu a krajinomalbu), studoval i v Düsseldorfu a v Mnichově. Maloval romantické a pitoreskní krajiny, byl členem Jednoty umělců výtvarných, Krasoumné jednoty a Umělecké besedy.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč

posouzeno znalcem velký formát
Leopold Stephan
119691. Romantická krajina
Zbývá:27 dnů, 0 hodin
Konec dražby:31.07.2024 21:31:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:5 500 Kč

5 500 Kč 01.07.2024 16:31:36 2545
5 000 Kč 01.07.2024 13:29:28 5294