Leopold Musil - Zima v Ujezdci

Olej na kartonu, 34x87 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

306406. Zima v Ujezdci
Dražba ukončena:20.10.2020 20:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč