Leopold Musil - Zima v Čekánově

Olej na sololitu, 35x100 cm, signováno vpravo dole Musil, rám.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

8959. Zima v Čekánově
Dražba ukončena:30.03.2017 20:11:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 000 Kč