Leopold Musil - Zima u Radvanic

Olej na sololitu, 40x65 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

59811. Zima u Radvanic
Dražba ukončena:26.05.2021 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč