Olej na kartonu, 40x90 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.
Nejdelší strana: 100 cm
o autorovi: 1920-1997
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč