Leopold Musil - Zátiší s jablky

Olej na sololitu, 55x65 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

59937. Zátiší s jablky
Dražba ukončena:26.05.2021 22:30:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč