Leopold Musil - Zahradní máky

Olej na sololitu, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

306328. Zahradní máky
Dražba ukončena:10.10.2020 20:18:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:9 500 Kč