Leopold Musil - Za vsí

Olej na sololitu, 35x90 cm. Signováno vpravo dole Musil Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

72701. Za vsí
Dražba ukončena:06.02.2022 21:10:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč