Leopold Musil - Víno

Olej na sololitu, 50x35 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

66865. Víno
Dražba ukončena:03.10.2021 20:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč