Leopold Musil - Větvičky šípku

Olej na sololitu, 55x40 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

30884. Větvičky šípku
Dražba ukončena:24.04.2019 18:48:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 100 Kč