Leopold Musil - U Hybernů

Olej na sololitu, 21x30 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

308551. U Hybernů
Dražba ukončena:05.05.2021 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč