Leopold Musil - Stromy v polích

Olej na sololitu, 35x93 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

24954. Stromy v polích
Dražba ukončena:28.11.2018 19:22:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč