Leopold Musil - Stromy u obilí

Olej na sololitu, 55x80 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 93 cm

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

92256. Stromy u obilí
Dražba ukončena:19.03.2023 21:16:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 400 Kč