Leopold Musil - Starý přívoz

Olej na sololitu, 34x50 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

49104. Starý přívoz
Dražba ukončena:30.09.2020 19:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč