Leopold Musil - Slunečnice

Olej na sololitu, 90x35 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

42332. Slunečnice
Dražba ukončena:25.03.2020 21:59:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč