Leopold Musil - Slunečnice

Olej na sololitu, 88x58 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

Nejdelší strana: 102 cm

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

151795. Slunečnice
Dražba ukončena:28.12.2025 21:40:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč