Leopold Musil - Slunečnice

Olej na sololitu, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

92124. Slunečnice
Dražba ukončena:19.03.2023 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč