Leopold Musil - Slunečnice

Olej na sololitu, 80x60 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

63675. Slunečnice
Dražba ukončena:26.08.2021 21:20:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč