Leopold Musil - San Vincenzo

Olej na sololitu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

302116. San Vincenzo
Dražba ukončena:12.11.2019 20:52:19
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:3 100 Kč