Leopold Musil - Přístav na řece

Olej na kartonu, 30x42 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

29492. Přístav na řece
Dražba ukončena:27.03.2019 18:58:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 100 Kč