Leopold Musil - Přímořská promenáda

Olej na překližce, 30x38 cm, signováno vpravo dole Musil, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

15859. Přímořská promenáda
Dražba ukončena:25.01.2018 22:29:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč