Leopold Musil - Převlékání

Olej na dřevě, 74x84 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 88 cm

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

104114. Převlékání
Dražba ukončena:26.10.2023 20:46:17
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč