Leopold Musil - Předjaří na vsi

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 55x80 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

300586. Předjaří na vsi
Dražba ukončena:27.08.2019 20:29:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 800 Kč