Leopold Musil - Polní kvítí

Olej na plátně, 67x51 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

306835. Polní kvítí
Dražba ukončena:06.12.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč