Leopold Musil - Polní květy ve váze

Olej na kartonu, 64x48 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

304034. Polní květy ve váze
Dražba ukončena:16.03.2020 20:05:31
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 300 Kč