Leopold Musil - Podzim u Chrastné

Olej na sololitu, 55x80 cm, signováno vpravo dole Musil, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

10537. Podzim u Chrastné
Dražba ukončena:31.05.2017 20:12:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 700 Kč