Leopold Musil - Ovoce

Olej na sololitu, 20x35 cm. Signováno vpravo nahoře Musil. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

308051. Ovoce
Dražba ukončena:25.03.2021 20:39:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč