Leopold Musil - Notre Dame (Paříž)

Olej na sololitu, 35x70 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

58752. Notre Dame (Paříž)
Dražba ukončena:29.04.2021 21:44:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč