Leopold Musil - Národní divadlo

Olej na sololitu, 25x32 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

308042. Národní divadlo
Dražba ukončena:25.03.2021 20:28:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč