Leopold Musil - Na Suchdole

Olej na sololitu, 35x100 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

67251. Na Suchdole
Dražba ukončena:27.10.2021 23:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč