Leopold Musil - Na Pražském hradě

Olej na sololitu, 21x30 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

61598. Na Pražském hradě
Dražba ukončena:27.06.2021 20:06:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč