Leopold Musil

61598. Na Pražském hradě

popis: Olej na sololitu, 21x30 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

dražba ukončena: 27.06.2021 20:06:15

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 4 000 Kč