Leopold Musil - Na pláži

Olej na kartonu, 18x27 cm. Signováno vlevo dole Musil. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 36 cm

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

90126. Na pláži
Dražba ukončena:19.02.2023 20:55:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč